Δευτέρα, 08 Αύγουστος 2016 20:46

Το πρόγραμμα της Α' τοπικής Μεσσηνίας

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Το πρόγραμμα της Α' τοπικής Μεσσηνίας

Ολοκληρώθηκαν πριν από λίγο οι κληρώσεις του κυπέλλου και των πρωταθλημάτων Μεσσηνίας. Η Α' τοπική που φέτος θα έχει ιδιαίτερο χρώμα λόγω της Καλαμάτας, ξεκινά στις 24-25 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:


1η αγωνιστική
Καλαμάτα - Τέλλος Άγρας
Κυπαρισσία - Ανδρούσα
Απόλλωνας Καλ. - Πανθουριακός
Αβία - Εθνικός
Διαβολίτσι - Εράνη
Φαραί - Ολυμπιακός Καλ.
Πάμισος - Αστέρας Αρφαρών
Μιλτιάδης - Αναγέννηση

2η αγωνιστική
Κυπαρισσία - Καλαμάτα
Τέλλος Άγρας - Απόλλωνας Καλ.
Ανδρούσα - Αβία
Πανθουριακός - Διαβολίτσι
Εθνικός - Φαραί
Εράνη - Πάμισος
Ολυμπιακός Καλ. - Αναγέννηση
Αστέρας Αρφαρών - Μιλτιάδης

3η αγωνιστική
Καλαμάτα - Απόλλωνας Καλ.
Αβία - Κυπαρισσία
Διαβολίτσι - Τέλλος Άγρας
Φαραί - Ανδρούσα
Πάμισος - Πανθουριακός
Αναγέννηση - Εθνικός
Μιλτιάδης - Εράνη
Ολυμπιακός Καλ. - Αστέρας Αρφαρών

4η αγωνιστική
Αβία - Καλαμάτα
Απόλλωνας Καλ. - Διαβολίτσι
Κυπαρισσία - Φαραί
Τέλλος Άγρας - Πάμισος
Ανδρούσα - Αναγέννηση
Πανθουριακός - Μιλτιάδης
Εθνικός - Αστέρας Αρφαρών
Εράνη - Ολυμπιακός Καλ.

5η αγωνιστική
Καλαμάτα - Διαβολίτσι
Φαραί - Αβία
Πάμισος - Απόλλωνας Καλ.
Αναγέννηση - Κυπαρισσία
Μιλτιάδης - Τέλλος Άγρας
Αστέρας Αρφαρών - Ανδρούσα
Ολυμπιακός Καλ. - Πανθουριακός
Εθνικός - Εράνη

6η αγωνιστική
Φαραί - Καλαμάτα
Διαβολίτσι - Πάμισος
Αβία - Αναγέννηση
Απόλλωνας Καλ. - Μιλτιάδης
Κυπαρισσία - Αστέρας Αρφαρών
Τέλλος Άγρας - Ολυμπιακός Καλ.
Ανδρούσα - Εράνη
Πανθουριακός - Εθνικός

7η αγωνιστική
Καλαμάτα - Πάμισος
Αναγέννηση - Φαραί
Μιλτιάδης - Διαβολίτσι
Αστέρας Αρφαρών - Αβία
Ολυμπιακός Καλ. - Απόλλωνας Καλ.
Εράνη - Κυπαρισσία
Εθνικός - Τέλλος Άγρας
Ανδρούσα - Πανθουριακός

8η αγωνιστική
Αναγέννηση - Καλαμάτα
Πάμισος - Μιλτιάδης
Φαραί - Αστέρας Αρφαρών
Διαβολίτσι - Ολυμπιακός Καλ.
Αβία - Εράνη
Απόλλωνας Καλ. - Εθνικός
Κυπαρισσία - Πανθουριακός
Τέλλος Άγρας - Ανδρούσα

9η αγωνιστική
Καλαμάτα - Μιλτιάδης
Αστέρας Αρφαρών - Αναγέννηση
Ολυμπιακός Καλ. - Πάμισος
Εράνη - Φαραί
Εθνικός - Διαβολίτσι
Πανθουριακός - Αβία
Ανδρούσα - Απόλλωνας Καλ.
Τέλλος Άγρας - Κυπαρισσία

10η αγωνιστική
Αστέρας Αρφαρών - Καλαμάτα
Μιλτιάδης - Ολυμπιακός Καλ.
Αναγέννηση - Εράνη
Πάμισος - Εθνικός
Φαραί - Πανθουριακός
Διαβολίτσι - Ανδρούσα
Αβία - Τέλλος Άγρας
Απόλλωνας Καλ. - Κυπαρισσία

11η αγωνιστική
Καλαμάτα - Ολυμπιακός Καλ.
Εράνη - Αστέρας Αρφαρών
Εθνικός - Μιλτιάδης
Πανθουριακός - Αναγέννηση
Ανδρούσα - Πάμισος
Τέλλος Άγρας - Φαραί
Κυπαρισσία - Διαβολίτσι
Απόλλωνας Καλ. - Αβία

12η αγωνιστική
Εράνη - Καλαμάτα
Ολυμπιακός Καλ. - Εθνικός
Αστέρας Αρφαρών - Πανθουριακός
Μιλτιάδης - Ανδρούσα
Αναγέννηση - Τέλλος Άγρας
Πάμισος - Κυπαρισσία
Φαραί - Απόλλωνας Καλ.
Διαβολίτσι - Αβία

13η αγωνιστική
Καλαμάτα - Εθνικός
Πανθουριακός - Εράνη
Ανδρούσα - Ολυμπιακός Καλ.
Τέλλος Άγρας - Αστέρας Αρφαρών
Κυπαρισσία - Μιλτιάδης
Απόλλωνας Καλ. - Αναγέννηση
Αβία - Πάμισος
Διαβολίτσι - Φαραί

14η αγωνιστική
Πανθουριακός - Καλαμάτα
Εθνικός - Ανδρούσα
Εράνη - Τέλλος Άγρας
Ολυμπιακός Καλ. - Κυπαρισσία
Αστέρας Αρφαρών - Απόλλωνας Καλ.
Μιλτιάδης - Αβία
Αναγέννηση - Διαβολίτσι
Πάμισος - Φαραί

15η αγωνιστική
Καλαμάτα - Ανδρούσα
Τέλλος Άγρας - Πανθουριακός
Κυπαρισσία - Εθνικός
Απόλλωνας Καλ. - Εράνη
Αβία - Ολυμπιακός Καλ.
Διαβολίτσι - Αστέρας Αρφαρών
Φαραί - Μιλτιάδης
Πάμισος - Αναγέννηση

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ