Κυριακή, 02 Οκτώβριος 2016 16:14

Ισοπαλία 1-1 στο Κυπαρισσία - Καλαμάτα, τα τελικά αποτελέσματα

Ισόπαλο 1-1 έληξε το ματς Κυπαρισσία - Καλαμάτα ενώ ο Πάμισος νίκησε 4-3 την Εράνη στα Φιλιατρά!

6.28 ΤΕΛΙΚΟ Κυπαρισσία - Καλαμάτα 1-1.

6.16 μ.μ. Εχασε πέναλτι η Καλαμάτα με τον Καλαντζή στο 85', απόκρουσε ο Λαμπρόπουλος, παραμένει το 1-1 στο Κυπαρισσία - Καλαμάτα. Το πέναλτι καταλογίστηκε σε χέρι του Ντιοπ που αποβλήθηκε.

6.14 μ.μ. Παραμένει το 1-1 στο Κυπαρισσία - Καλαμάτα στο 83'

6.10 μ.μ. ΓΚΟΛ ο Απόλλωνας ισοφαρίζει με Τρικουράκη. Τέλλος Αγρας - Απόλλωνας 2-2.

6.04 μ.μ. ΓΚΟΛ η Εράνη με Γιαννακόπουλο μειώνει. Εράνη - Πάμισος 3-4.

5.58 μ.μ. Στο Αρφαρά - Μιλτιάδης παραμένει το 0-1 αλλά οι φιλοξενούμενοι παίζουν πλέον με 10 παίκτες.

5.54 μ.μ. ΓΚΟΛ  η Κυπαρισσία με τον Βασιλόπουλο. Κυπαρισσία - Καλαμάτα 1-1.

5.54 μ.μ. Στο Τέλλος Αγρας - Απόλλωνας παραμένει το 2-1 αλλά οι γηπεδούχοι παίζουν με 10 παίκτες λόγω αποβολής του Γεωργόπουλου.

5.50 μ.μ. ΓΚΟΛ ο Πάμισος πετυχαίνει και άλλο γκολ με τον Γεωργιόπουλο! Εράνη - Πάμισος 2-4.

5.45 μ.μ. ΔΥΟ ΓΚΟΛ σε δύο λεπτά ο Πάμισος με Δημητρακόπουλο, Λαθύρη, Εράνη - Πάμισος έγινε 2-3.

5.45 μ.μ. ΓΚΟΛ  ο Εθνικός με Καραντζούλια, Εθνικός - Φαραί 2-1

5.40 μ.μ. ΓΚΟΛ η Εράνη με Σπυρόπουλο. Εράνη - Πάμισος 2-1.

5.40 μ.μ. ΓΚΟΛ ο Εθνικός Μελιγαλά με Μουρούσια, Εθνικός - ΦΑραί 1-1.

5.35 μ.μ. Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στα ματς

5.26 μ.μ. Ημίχρονο Εθνικός - Φαραί 0-1, Αρφαρά - Μιλτιάδης 0-1

5.25 μ.μ. Ημίχρονο Τέλλος Αγρας - Απόλλωνας 2-1, Πανθουριακός - Διαβολίτσι 0-1

5.24 μ.μ. Ημίχρονο 1-1 στο Εράνη - Πάμισος

5.22 μ.μ. ΓΚΟΛ η Καλαμάτα με τον Καλαντζή στο 45'. Κυπαρισσία - Καλαμάτα 0-1 στο ημίχρονο.

5.08 μ.μ. ΓΚΟΛ Εθνικός Μελιγαλά - Φαραί 0-1 με γκολ του Πέτσι στο 34'.

5.07 μ.μ. ΓΚΟΛ ισοφαρίζει η Εράνη με γκολ στο 34' του Διονυσόπουλου. Εράνη - Πάμισος 1-1.

5.05 μ.μ. ΓΚΟΛ μειώνει ο Απόλλωνας με τον Φωτιάδη, Τέλλος Αγρας - Απόλλωνας 2-1. Σε ματς της Α1 τοπικής Δώριο - Νέος Αρις 2-0.

5.02 μ.μ. ΓΚΟΛ Εράνη - Πάμισος 0-1 με γκολ του Τουρλίδα

5.01 μ.μ. ΓΚΟΛ Τέλλος Αγρας - Απόλλωνας 2-0 και πάλι με γκολ του Κούτρη

4.58 μ.μ. Δοκάρι η Κυπαρισσία με κεφαλιά του Μανδραπήλια μετά από φάουλ του Ανδρουτσή, παραμένει το 0-0 στο Κυπαρισσία - Καλαμάτα.

4.55 μ.μ. Στην Κυπαρισσία η Καλαμάτα έχασε την πρώτη ευκαιρία στο ματς με τον Μπεγέτη

4.52 μ.μ. ΓΚΟΛ Αστέρας Αρφαρών - Μιλτιάδης 0-1 με γκολ του Μπαρσελό

4.51 μ.μ. Στα Φιλιατρά Εράνη και Πάμισος έχουν από μια ευκαιρία με Διονυσόπουλο και Τουρλίδα αντίστοιχα αλλά παραμένει το 0-0.

4.48 μ.μ. Στην Κυπαρισσία παραμένει στο 18' το 0-0 ανάμεσα στην τοπική ομάδα και την Καλαμάτα, χωρίς κάποια φάση το ματς μέχρι τώρα.

4.40 μ.μ. ΓΚΟΛ Πανθουριακός - Διαβολίτσι 0-1 στο 5' με γκολ του Ζάκκα.

4.39 μ.μ. ΓΚΟΛ ο Τέλλος Αγρας με κεφαλιά του Κούτρη στο 2' προηγείται 1-0 του Απόλλωνα Καλαμάτας στους Γαργαλιάνους.

4.38 μ.μ. Στα Φιλιατρά η Εράνη είναι στο 0-0 με τον Πάμισο με περίπου 250 θεατές το γήπεδο.

4.35 μ.μ. Περισσότεροι από 500 φίλαθλοι στο Κυπαρισσία - Καλαμάτα, ενώ στο γήπεδο βρίσκονται και περίπου 200 φίλαθλοι της Καλαμάτας.