Δευτέρα, 05 Φεβρουάριος 2018 19:23

A.O. ΦΑΡΑΙ – ΕΡΑΝΗ 1-2: Ανατροπή στα τελευταία λεπτά

Ο Α.Ο. Φαραί προηγήθηκε με 1-0 της Εράνης το Σάββατο στο γήπεδο “Π. Μπαχράμης” και κρατούσε τη νίκη μέχρι το 88’ όμως τελικά δεν πήρε ούτε το βαθμό της ισοπαλίας.

Οι Φιλιατρινοί έκανα απίστευτη ανατροπή στα τελευταία λεπτά με πρωταγωνιστή τον Πέππα που ισοφάρισε στο 88’ και στις καθυστερήσεις πέτυχε το 1-2 για την Εράνη που πήρε έτσι ένα σημαντικό όσο και δύσκολο διπλό.

Το γκολ του ΑΟ Φαραί είχε πετύχει ο Δουρούμης στο 30’.

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Ψηλοπαναγιώτης με βοηθούς τους Βρυώνη και Σταυρόπουλο.

Α.Ο. ΦΑΡΑΙ: Ρακόπουλος, Μπούνας, Κωνσταντακόπουλος, Δουρούμης, Κουρέας, Σκιάς, Διαμαντής (70′ Σεριάτος), Πανταζής, Χελάς (85′ Δοβλέτης), Σταματελόπουλος (65′ Μανιατέας), Κατσιμαγκλής.

ΕΡΑΝΗ: Αλεξανδρόπουλος, Μπουρδέκας, Νικολακόπουλος, Αλεβίζος, Χρονόπουλος (60′ Φουντάς), Παπαγεωργίου (80′ Γιαννακόπουλος), Δημητρακόπουλος, Πέππας, Παπαδήμος, Μειντάνης (55′ Οικονομόπουλος), Μπεγέτης.