Σάββατο, 18 Οκτώβριος 2014 10:36

Β' ΤΟΠΙΚΗ: Ξεχωρίζει το ματς Πλατύ - Μικρομάνη, το πρόγραμμα των δύο ομίλων

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Με τα παιχνίδια της 4ης αγωνιστικής και στους δύο ομίλους θα συνεχιστεί σήμερα και αύριο το πρωτάθλημα της Β' τοπικής.  Στον 1ο όμιλο ξεχωρίζει η αναμέτρηση του Ατρόμητου Πλατύ με τον Αστέρα Μικρομάνης καθώς οι δύο ομάδες ισόβαθμους στην κορυφή της βαθμολογίας με δύο νίκες σε ισάριθμους αγώνες.

Μαζί τους στην πρώτη θέση είναι και η Αναγέννηση, η οποία θα παίξει εκτός έδρας με τον Πατίστα.
Να θυμίσουμε ότι στον 1ο όμιλο έχουν γίνει τα ματς της 2ης και 3ης αγωνιστικής ενώ τα ματς της 1ης θα γίνουν στις 12/11.
Στον 2ο όμιλο οι ομάδες έχουν παίξει μόνο τα ματς της 2ης αγωνιστικής. Η 3η θα γίνει την προσεχή Τετάρτη ενώ η 1η αγωνιστική θα γίνει στις 19/11/
Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Β' ΤΟΠΙΚΗ
Α' όμιλος
Σάββατο 18 Οκτωβρίου
Αστέρας Βαλύρας - Πράσινα Πουλιά
Γήπεδο Βαλύρας, 3.30 μ.μ.
Καρβούνης, Τσοπανάκης, Βρυώνης
Αιθαία - Καλό Νερό
Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 3.30 μ.μ.
Τσουλάκος, Παυλοπούλου, Μιχαλόπουλος
Ατρόμητος Πλατύ - Αστέρας Μικρομάνης
Γήπεδο Πλατύ, 3.30 μ.μ.
Γκούμας, Ξηρόκωστας, Τσουκάλη
Πατίστα - Αναγέννηση Παραλίας
Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 6.30 μ.μ.
Ψηλοπαναγιώτης, Αντωνόπουλος, Σακκάς
Κυριακή 19 Οκτωβρίου
Ηρακλής Κυπαρισσίας - Θύελλα Μερόπης
Γήπεδο Κυπαρισσίας, 3.30 μ.μ.
Γκούμας, Παλλαδινός, Αγγελακάκης
ΑΕΚ Καλαμάτας - Διαγόρας Κοπανακίου
Γήπεδο ΚΤΕΛ "Γ. Λουκαρέας", 3.30 μ.μ.
Κατσάς, Ταγαρης, Μαγουλιανίτης

Β' όμιλος
Σάββατο 18 Οκτωβρίου
Ακαδημία Πάμισος - Καλλιθέα
Γήπεδο Μεσσήνης, 3.30 μ.μ.
Τουρλομούσης, Π. Ηλιόπουλος, Αγγελακάκης
Α.Ε. Αβίας - Πανιώνιος Καλαμάτας
Γήπεδο Κάμπου, 3.30 μ.μ.
Σκόρδος, Μπασιλάρης, Ταβουλαρέας
Κυριακή 19 Οκτωβρίου
Θύελλα Χαρακοπιού - ΠΑΟΚ
Γήπεδο Μεθώνης, 11 π.μ.
Τουρλομούσης, Μανιατέας, Αναγνωστόπουλος
Παναθηναϊκός Καλαμάτας - Ολυμπιακός Ανάληψης
Γήπεδο ΚΤΕΛ "Γ. Λουκαρέας", 11 π.μ.
Πλακογιάννης, Ταβουλαρέας, Παλλαδινός
Βλαχόπουλο - Α.Ε. Μάνης
Γήπεδο Βλαχόπουλου, 3.30 μ.μ.
Κουτσαναστάσης, Βρυώνης, Παυλοπούλου
Στενωσιά - Δόξα Καλαμάτας
Γήπεδο Στενωσιάς, 3.30 μ.μ.
Ξηρόκωστας, Π. Ηλιόπουλος, Τσουκάλη

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ