Δευτέρα, 15 Οκτώβριος 2012 23:06

Το πρόγραμμα των Α' και Β΄Κατηγορίας Ανδρών της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Το πρόγραμμα των Α' και Β΄Κατηγορίας Ανδρών της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

Πραγματοποιήθηκε απόψε η κλήρωση των φετινών πρωταθλημάτων Α' και Β' Κατηγορίας Ανδρών της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ σε εκδήλωση στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου Μεσσήνης. Ακολουθεί το πλήρες πρόγραμμα τόσο της πρώτης, όσο και των δύο ομίλων της δεύτερης κατηγορίας.

 

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1η αγωνιστική

Ακάδημος -Σύλλογος Δρομέων

Παναθηναϊκός Κ.- Δίωνας Κυπαρισσίας

Λακωνικός Κρόνος - Γ.Σ. Μεσσήνης

Πολύβιος-Σπαρτιατικός

Γύθειο-Θουρία

Ν.Ο. Πύλου-Άτλας

 

2η αγωνιστική

Δίωνας Κυπαρισσίας-Ακάδημος

Γ.Σ. Μεσσήνης-Παναθηναϊκός Κ.

Σπαρτιατικός-Λακωνικός Κρόνος

Θουρία-Πολύβιος

Άτλας-Γύθειο

Σύλλογος Δρομέων-Ν.Ο. Πύλου

 

3η αγωνιστική

Ακάδημος-Γ.Σ. Μεσσήνης

Παναθηναϊκός Κ.-Σπαρτιατικός

Λακωνικός Κρόνος-Θουρία

Πολύβιος-Άτλας

Γύθειο-Ν.Ο. Πύλου

Σύλλογος Δρομέων-Δίωνας Κυπαρισσίας

 

4η αγωνιστική

Σπαρτιατικός-Ακάδημος

Θουρία-Παναθηναϊκός Κ.

Άτλας-Λακωνικός Κρόνος

Ν.Ο. Πύλου-Πολύβιος

Γύθειο-Σύλλογος Δρομέων

Γ.Σ. Μεσσήνης-Δίωνας Κυπαρισσίας

 

5η αγωνιστική

Ακάδημος-Θουρία

Παναθηναϊκός Κ.-Άτλας

Λακωνικός Κρόνος-Ν.Ο. Πύλου

Πολύβιος-Γύθειο

Σύλλογος Δρομέων-Γ.Σ. Μεσσήνης

Δίωνας Κυπαρισσίας-Σπαρτιατικός

 

6η αγωνιστική

Άτλας-Ακάδημος

Ν.Ο. Πύλου-Παναθηναϊκός Κ.

Γύθειο-Λακωνικός Κρόνος

Πολύβιος-Σύλλογος Δρομέων

Θουρία-Δίωνας Κυπαρισσίας

Σπαρτιατικός-Γ.Σ. Μεσσήνης

 

7η αγωνιστική

Ακάδημος-Ν.Ο. Πύλου

Παναθηναϊκός Κ.-Γύθειο

Λακωνικός Κρόνος-Πολύβιος

Σύλλογος Δρομέων-Σπαρτιατικός

Δίωνας Κυπαρισσίας-Άτλας

Γ.Σ. Μεσσήνης-Θουρία

 

8η αγωνιστική

Γύθειο-Ακάδημος

Πολύβιος-Παναθηναϊκός Κ.

Λακωνικός Κρόνος-Σύλλογος Δρομέων

Ν.Ο. Πύλου-Δίωνας Κυπαρισσίας

Άτλας-Γ.Σ. Μεσσήνης

Θουρία-Σπαρτιατικός

 

9η αγωνιστική

Ακάδημος-Πολύβιος

Παναθηναϊκός Κ.-Λακωνικός Κρόνος

Σύλλογος Δρομέων-Θουρία

Δίωνας Κυπαρισσίας-Γύθειο

Γ.Σ. Μεσσήνης-Ν.Ο. Πύλου

Σπαρτιατικός-Άτλας

 

10η αγωνιστική

Λακωνικός Κρόνος-Ακάδημος

Παναθηναϊκός Κ.-Σύλλογος Δρομέων

Πολύβιος-Δίωνας Κυπαρισσίας

Γύθειο-Γ.Σ. Μεσσήνης

Ν.Ο. Πύλου-Σπαρτιατικός

Άτλας-Θουρία

 

11η αγωνιστική

Ακάδημος-Παναθηναϊκός Κ.

Σύλλογος Δρομέων-Άτλας

Δίωνας Κυπαρισσίας-Λακωνικός Κρόνος

Γ.Σ. Μεσσήνης-Πολύβιος

Σπαρτιατικός-Γύθειο

Θουρία-Ν.Ο. Πύλου

 

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

 

1ος όμιλος

1η αγωνιστική

Αναγέννηση-Κορώνη

Γ.Σ. Χώρας-Ευκλής

Γ.Σ. Γαργαλιάνων-Πήγασος

Ρεπό: Εθνικός Μελιγαλά

 

2η αγωνιστική

Κορώνη-Εθνικός Μελιγαλά

Ευκλής-Αναγέννηση

Πήγασος-Γ.Σ. Χώρας

Ρεπό: Γ.Σ. Γαργαλιάνων

 

3η αγωνιστική

Εθνικός Μελιγαλά-Ευκλής

Αναγέννηση-Πήγασος

Γ.Σ. Χώρας-Γ.Σ. Γαργαλιάνων

Ρεπό: Κορώνη

 

4η αγωνιστική

Πήγασος-Εθνικός Μελιγαλά

Γ.Σ. Γαργαλιάνων-Αναγέννηση

Ευκλής-Κορώνη

Ρεπό: Γ.Σ. Χώρας

 

5η αγωνιστική

Εθνικός Μελιγαλά-Γ.Σ. Γαργαλιάνων

Αναγέννηση-Γ.Σ. Χώρας

Κορώνη-Πήγασος

Ρεπό: Ευκλής

 

6η αγωνιστική

Γ.Σ. Χώρας-Εθνικός Μελιγαλά

Γ.Σ. Γαργαλιάνων-Κορώνη

Πήγασος-Ευκλής

Ρεπό: Αναγέννηση

 

7η αγωνιστική

Εθνικός Μελιγαλά-Αναγέννηση

Κορώνη-Γ.Σ. Χώρας

Ευκλής-Γ.Σ. Γαργαλιάνων

Ρεπό: Πήγασος

 

2ος όμιλος

 

1η αγωνιστική

Α.Ε. Σπάρτης-Άμιλλα

Άρης Σκάλας-Ολυμπιάδα Δαφνίου

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΠΟΕΛ Μολάων

Νεοχώρι-Φιλαθλητικός

 

2η αγωνιστική

Ολυμπιάδα Δαφνίου-Α.Ε. Σπάρτης

ΑΠΟΕΛ Μολάων-Άρης Σκάλας

Φιλαθλητικός-Αστέρας Βλαχιώτη

Νεοχώρι-Άμιλλα

 

3η αγωνιστική

Α.Ε. Σπάρτης-ΑΠΟΕΛ Μολάων

Άρης Σκάλας-Φιλαθλητικός

Αστέρας Βλαχιώτη-Νεοχώρι

Άμιλλα-Ολυμπιάδα Δαφνίου

 

4η αγωνιστική

Φιλαθλητικός-Α.Ε. Σπάρτης

Νεοχώρι-Άρης Σκάλας

Αστέρας Βλαχιώτη-Άμιλλα

ΑΠΟΕΛ Μολάων-Ολυμπιάδα Δαφνίου

 

5η αγωνιστική

Α.Ε. Σπάρτης-Νεοχώρι

Άρης Σκάλας-Αστέρας Βλαχιώτη

Άμιλλα-ΑΠΟΕΛ Μολάων

Ολυμπιάδα Δαφνίου-Φιλαθλητικός

 

6η αγωνιστική

Αστέρας Βλαχιώτη-Α.Ε. Σπάρτης

Άρης Σκάλας-Άμιλλα

Νεοχώρι-Ολυμπιάδα Δαφνίου

Φιλαθλητικός-ΑΠΟΕΛ Μολάων

 

7η αγωνιστική

Α.Ε. Σπάρτης-Άρης Σκάλας

Άμιλλα-Φιλαθλητικός

Ολυμπιάδα Δαφνίου-Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΠΟΕΛ Μολάων-Νεοχώρι

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Νίκη "ανάσα" με Γαλάτσι θέλει η Καλαμάτα '80 »

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ