Παρασκευή, 11 Νοέμβριος 2016 14:12

Ποιοι σφυρίζουν τους αγώνες σε Β' και Γ' τοπική

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Ποιοι σφυρίζουν τους αγώνες σε Β' και Γ' τοπική

Εγιναν γνωστοί σήμερα το πρωί οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου σε Β' και Γ' τοπική κατηγορία.

Αναλυτικά το πρόγραμμα στις δύο κατηγορίες και οι διαιτητικές τριάδες:

 

Β' ΤΟΠΙΚΗ

 

1ος όμιλος

 

Σάββατο 

ΑΕΚ Καλαμάτας - Πανευαϊκός

Γήπεδο "Γ. Λουκαρέας", 3 μ.μ.

Γεωργαντάς, Ε. Τσαούση, Γιαννακλής

Ηρακλής Κυπαρισσίας - Καλό Νερό

Γήπεδο Κυπαρισσίας, 3 μ.μ.

Γκούμας, Σταυρόπουλος, Κομπιλίρης

Διαγόρας Κοπανακίου - Αστέρας Βαλύρας

Γήπεδο Δωρίου, 3 μ.μ.

Κουτσαναστάσης, Παλλαδινός, Μπασιλάρης

Δόξα Καλαμάτας  -  ΑΕ Μάνης

Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 3 μ.μ.

Σερεμέτης, Μαντάς, Βοσνάκης

 

Κυριακή 

ΑΕ Γαργαλιάνων  - Κεραυνός

Γήπεδο Γαργαλιάνων, 3 μ.μ.

Ζαρακοβίτης, Κυριόπουλος, Ρουμελιώτης

Θύελλα Μερόπης - Ατρόμητος Πλατύ

Γήπεδο Μελιγαλά, 3 μ.μ.

Μαντάς, Ταγαρης, Ρηγόπουλος

Ρεπό: Παπαφλέσσας Αμφειας

 

2ος όμιλος

 

Σάββατο 

Μεθώνη - Πατίστα

Γήπεδο Μεθώνης, 3 μ.μ.

Σκόρδος, Νιάρχος, Κυριόπουλος

 

Κυριακή 

ΑΟ Φυτειάς - Θύελλα Χαρακοπιού

Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 12 μ.μ.

Γεωργαντάς, Ρέκκας, Παπαϊωάννου

Πανιώνιος - Λογγά

Γήπεδο "Γ. Λουκαρέας", 12 μ.μ.

Κασκάνης, Τσακόπουλος, Σταύρου

Πράσινα Πουλιά - Καλλιθέα

Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 3 μ.μ.

Ρέκκας, Τσακόπουλος, Ε. Τσαούση

Βλαχόπουλο - Στενωσιά

Γήπεδο Σουληναρίου, 3 μ.μ.

Γκούμας, Σταυρόπουλος, Κομπιλίρης

 

Τετάρτη 16 Νοεμβρίου

ΑΣ Φυτειάς  - Ακαδημία Πάμισος

Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 5 μ.μ.

Γιαννακλής, Παπαϊωάννου, Μπότη

 

 

 

Γ' ΤΟΠΙΚΗ

 

 

Σάββατο

Θησέας - Βέργα

Γήπεδο "Πέτρος Γεωργανάς", 3 μ.μ.

Σ. Τσαούση, Σταύρου, Ζέρβα

 

Κυριακή 

Ερμής Καλ. - ΑΠΣ Αρις

Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 9.30 π.μ.

Παλλαδινός, Αναγνωστόπουλος, Α. Μιχαλόπουλος

Λέικα - Παναθηναϊκός Καλαμάτας

Γήπεδο "Γ. Λουκαρέας", 9.30 π.μ.

Βρυώνης, Ρηγόπουλος, Μπότη

Δαναός - Ικαρος

Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ,  12 μ.μ.

Τσίρμπας, Ρηγοπούλου, Α. Μιχαλόπουλος

 

Δευτέρα 14 Νοεμβρίου

Νέδουσα - Νέστωρ Πύλου

Γήπεδο "Π. Μπαχράμης", 5.30 μ.μ.

Νιάρχος, Τζιαμουράνης, Ρουμελιώτης

Ρεπό: Θύελλα Παραλίας

 

 

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ