Πέμπτη, 09 Αύγουστος 2018 11:15

Το πρόγραμμα των δύο ομίλων της Β' τοπικής Μεσσηνίας

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Το πρόγραμμα των δύο ομίλων της Β' τοπικής Μεσσηνίας

Από 13 ομάδες έχουν οι δύο όμιλο της Β' τοπικής Μεσσηνίας. Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος, όπως προέκυψε από την χθεσινή κλήρωση (φωτό) έχει ως εξής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Μεσσηνιακός - Αμφεια

Ατρόμητος Πλατύ - Βαλύρα

Θύελλα Μερόπης - ΑΠΣ Αρις

Παναθηναϊκός Καλ. - Κοπανάκι

Αίας - Αρφαρά

Α.Ο. Πατίστα - Α.Ε. Γαργαλιάνων

Ρεπό: Νέος Αρις

 

2η αγωνιστική

Νέος Αρις - Μεσσηνιακός

Αμφεια - Ατρόμητος Πλατύ

Βαλύρα - Παναθηναϊκός Καλ.

ΑΠΣ Αρις - Αίας

Κοπανάκι - Α.Ο. Πατίστα

Αρφαρά - Α.Ε. Γαργαλιάνων

Ρεπό: Θύελλα Μερόπης

 

3η αγωνιστική

Μεσσηνιακός - Ατρόμητος Πλατύ

Θύελλα Μερόπης - Νέος Αρις

Παναθηναϊκός Καλ. - Αμφεια

Α.Ο. Πατίστα - Βαλύρα

Α.Ε. Γαργαλιάνων - ΑΠΣ Αρις

Αρφαρά – Κοπανάκι

Ρεπό: Αίας

 

4η αγωνιστική

Θύελλα Μερόπης - Μεσσηνιακός

Ατρόμητος Πλατύ - Παναθηναϊκός Καλ.

Νέος Αρις - Αίας

Αμφεια - Α.Ο. Πατίστα

Βαλύρα - Αρφαρά

ΑΠΣ Αρις – Κοπανάκι

Ρεπό: Α.Ε. Γαργαλιάνων

 

5η αγωνιστική

Μεσσηνιακός - Παναθηναϊκός Καλ.

Αίας - Θύελλα Μερόπης

Α.Ο. Πατίστα - Ατρόμητος Πλατύ

Α.Ε. Γαργαλιάνων - Νέος Αρις

Αρφαρά - Αμφεια

ΑΠΣ Αρις – Βαλύρα

Ρεπό: Κοπανάκι

 

6η αγωνιστική

Αίας - Μεσσηνιακός

Παναθηναϊκός Καλ. - Α.Ο. Πατίστα

Θύελλα Μερόπης - Α.Ε. Γαργαλιάνων

Ατρόμητος Πλατύ - Αρφαρά

Νέος Αρις - Κοπανάκι

Αμφεια - ΑΠΣ Αρις

Ρεπό: Βαλύρα

 

7η αγωνιστική

Μεσσηνιακός - Α.Ο. Πατίστα

Α.Ε. Γαργαλιάνων - Αίας

Αρφαρά - Παναθηναϊκός Καλ.

Κοπανάκι - Θύελλα Μερόπης

ΑΠΣ Αρις - Ατρόμητος Πλατύ

Βαλύρα - Νέος Αρις

Ρεπό: Αμφεια

 

8η αγωνιστική

Α.Ε. Γαργαλιάνων - Μεσσηνιακός

Α.Ο. Πατίστα - Αρφαρά

Αίας - Κοπανάκι

Παναθηναϊκός Καλ. - ΑΠΣ Αρις

Θύελλα Μερόπης - Βαλύρα

Νέος Αρις – Αμφεια

Ρεπό: Ατρόμηρος Πλατύ

 

9η αγωνιστική

Μεσσηνιακός - Αρφαρά

Κοπανάκι - Α.Ε. Γαργαλιάνων

ΑΠΣ Αρις - Α.Ο. Πατίστα

Βαλύρα - Αίας

Αμφεια - Θύελλα Μερόπης

Ατρόμητος Πλατύ - Νέος Αρις

Ρεπό: Παναθηναϊκός Καλ.

 

10η αγωνιστική

Κοπανάκι - Μεσσηνιακός

Αρφαρά - ΑΠΣ Αρις

Α.Ε. Γαργαλιάνων - Βαλύρα

Αίας - Αμφεια

Παναθηναϊκός Καλ. - Νέος Αρις

Θύελλα Μερόπης - Ατρόμητος Πλατύ

Ρεπό: Α.Ο. Πατίστα

 

11η αγωνιστική

Μεσσηνιακός - ΑΠΣ Αρις

Βαλύρα - Κοπανάκι

Αμφεια - Α.Ε. Γαργαλιάνων

Νέος Αρις - Α.Ο. Πατίστα

Ατρόμητος Πλατύ - Αίας

Παναθηναϊκός Καλ. - Θύελλα Μερόπης

Ρεπό: Αρφαρά

 

12η αγωνιστική

Βαλύρα - Μεσσηνιακός

Κοπανάκι - Αμφεια

Αρφαρά - Νέος Αρις

Α.Ε. Γαργαλιάνων - Ατρόμητος Πλατύ

Α.Ο. Πατίστα - Θύελλα Μερόπης

Αίας - Παναθηναϊκός Καλ.

Ρεπό: ΑΠΣ Αρις

 

13η αγωνιστική

Αμφεια - Βαλύρα

Νέος Αρις - ΑΠΣ Αρις

Ατρόμητος Πλατύ - Κοπανάκι

Θύελλα Μερόπης - Αρφαρά

Παναθηναϊκός Καλ. - Α.Ε. Γαργαλιάνων

Α.Ο. Πατίστα – Αίας

Ρεπό: Μεσσηνιακός

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική

Κεραυνός - Πανιώνιος

Δαναός - Λογγά

Καλλιθέα - ΑΕΚ Καλαμάτας

Εθνικός Καλαμάτας - Ακαδημία Πάμισος

Δόξα - Πράσινα Πουλιά

Λέικα – Βλαχόπουλο

Ρεπό: Νέδουσα - Ρεπό

 

2η αγωνιστική

Νέδουσα - Κεραυνός

Πανιώνιος - Δαναός

Λογγά - Εθνικός Καλαμάτας

ΑΕΚ Καλαμάτας - Δόξα

Ακαδημία Πάμισος - Λέικα

Πράσινα Πουλιά – Βλαχόπουλο

Ρεπό: Καλλιθέα

 

3η αγωνιστική

Κεραυνός - Δαναός

Καλλιθέα - Νέδουσα

Εθνικός Καλαμάτας - Πανιώνιος

Λέικα - Λογγά

Βλαχόπουλο - ΑΕΚ Καλαμάτας

Πράσινα Πουλιά - Ακαδημία Πάμισος

Ρεπό: Δόξα

 

4η αγωνιστική

Καλλιθέα - Κεραυνός

Δαναός - Εθνικός Καλαμάτας

Νέδουσα - Δόξα

Πανιώνιος - Λέικα

Λογγά - Πράσινα Πουλιά

ΑΕΚ Καλαμάτας - Ακαδημία Πάμισος

Ρεπό: Βλαχόπουλο

 

5η αγωνιστική

Κεραυνός - Εθνικός Καλαμάτας

Δόξα - Καλλιθέα

Λέικα - Δαναός

Βλαχόπουλο - Νέδουσα

Πράσινα Πουλιά - Πανιώνιος

ΑΕΚ Καλαμάτας – Λογγά

Ρεπό: Ακαδημία Πάμισος

 

6η αγωνιστική

Δόξα - Κεραυνός

Εθνικός Καλαμάτας - Λέικα

Καλλιθέα - Βλαχόπουλο

Δαναός - Πράσινα Πουλιά

Νέδουσα - Ακαδημία Πάμισος

Πανιώνιος - ΑΕΚ Καλαμάτας

Ρεπό: Λογγά

 

7η αγωνιστική

Κεραυνός - Λέικα

Βλαχόπουλο - Δόξα

Πράσινα Πουλιά - Εθνικός Καλαμάτας

Ακαδημία Πάμισος - Καλλιθέα

ΑΕΚ Καλαμάτας - Δαναός

Λογγά - Νέδουσα

Ρεπό: Πανιώνιος

 

8η αγωνιστική

Βλαχόπουλο - Κεραυνός

Λέικα - Πράσινα Πουλιά

Δόξα - Ακαδημία Πάμισος

Εθνικός Καλαμάτας - ΑΕΚ Καλαμάτας

Καλλιθέα - Λογγά

Νέδουσα – Πανιώνιος

Ρεπό: Δαναός

 

9η αγωνιστική

Κεραυνός - Πράσινα Πουλιά

Ακαδημία Πάμισος - Βλαχόπουλο

ΑΕΚ Καλαμάτας - Λέικα

Λογγά - Δόξα

Πανιώνιος - Καλλιθέα

Δαναός – Νέδουσα

Ρεπό: Εθνικός Καλαμάτας

 

10η αγωνιστική

Ακαδημία Πάμισος - Κεραυνός

Πράσινα Πουλιά - ΑΕΚ Καλαμάτας

Βλαχόπουλο - Λογγά

Δόξα - Πανιώνιος

Εθνικός Καλαμάτας - Νέδουσα

Καλλιθέα – Δαναός

Ρεπό: Λέικα

 

11η αγωνιστική

Κεραυνός - ΑΕΚ Καλαμάτας

Λογγά - Ακαδημία Πάμισος

Πανιώνιος - Βλαχόπουλο

Νέδουσα - Λέικα

Δαναός - Δόξα

Εθνικός Καλαμάτας – Καλλιθέα

Ρεπό: Πράσινα Πουλιά

 

12η αγωνιστική

Λογγά - Κεραυνός

Ακαδημία Πάμισος - Πανιώνιος

Πράσινα Πουλιά - Νέδουσα

Βλαχόπουλο - Δαναός

Λέικα - Καλλιθέα

Δόξα - Εθνικός Καλαμάτας

Ρεπό: ΑΕΚ Καλαμάτας

 

13η αγωνιστική

Πανιώνιος - Λογγά

Νέδουσα - ΑΕΚ Καλαμάτας

Δαναός - Ακαδημία Πάμισος

Καλλιθέα - Πράσινα Πουλιά

Εθνικός Καλαμάτας - Βλαχόπουλο

Λέικα – Δόξα

Ρεπό: Κεραυνός

 

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ