Πέμπτη, 09 Αύγουστος 2018 10:58

Το πρόγραμμα της Α1 τοπικής Μεσσηνίας

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Το πρόγραμμα της Α1 τοπικής Μεσσηνίας

Στις 29-30 Σεπτεμβρίου θα ξεκινήσει η Α1 τοπική Μεσσηνίας, της οποίας το πλήρες πρόγραμμα έχει ως εξής (φωτό από τη χθεσινή κλήρωση):

1η αγωνιστική

Μεθώνη - Χανδριναϊκός

Δώριο - Ηρακλής Κυπαρισσίας

Α.Ο. Φυτειάς - Πεταλίδι

Ασπρόχωμα - Κορώνη

Θύελλα Χαρακοπιού - Μιλτιάδης

Παπαφλέσσας Χώρας - Ηρακλής Καλαμάτας

Καλό Νερό - Αναγέννηση

 

2η αγωνιστική

Δώριο - Μεθώνη

Χανδριναϊκός - Α.Ο. Φυτειάς

Ηρακλής Κυπαρισσίας - Ασπρόχωμα

Πεταλίδι - Θύελλα Χαρακοπιού

Κορώνη - Παπαφλέσσας Χώρας

Μιλτιάδης - Καλό Νερό

Ηρακλής Καλαμάτας - Αναγέννηση

 

3η αγωνιστική

Μεθώνη - Α.Ο. Φυτειάς

Ασπρόχωμα - Δώριο

Θύελλα Χαρακοπιού - Χανδριναϊκός

Παπαφλέσσας Χώρας - Ηρακλής Κυπαρισσίας

Καλό Νερό - Πεταλίδι

Αναγέννηση - Κορώνη

Ηρακλής Καλαμάτας - Μιλτιάδης

 

4η αγωνιστική

Ασπρόχωμα - Μεθώνη

Α.Ο. Φυτειάς - Θύελλα Χαρακοπιού

Δώριο - Παπαφλέσσας Χώρας

Χανδριναϊκός - Καλό Νερό

Ηρακλής Κυπαρισσίας - Αναγέννηση

Πεταλίδι - Ηρακλής Καλαμάτας

Κορώνη - Μιλτιάδης

 

5η αγωνιστική

Μεθώνη - Θύελλα Χαρακοπιού

Παπαφλέσσας Χώρας - Ασπρόχωμα

Καλό Νερό - Α.Ο. Φυτειάς

Αναγέννηση - Δώριο

Ηρακλής Καλαμάτας - Χανδριναϊκός

Μιλτιάδης - Ηρακλής Κυπαρισσίας

Κορώνη - Πεταλίδι

 

6η αγωνιστική

Παπαφλέσσας Χώρας - Μεθώνη

Θύελλα Χαρακοπιού - Καλό Νερό

Ασπρόχωμα - Αναγέννηση

Α.Ο. Φυτειάς - Ηρακλής Καλαμάτας

Δώριο - Μιλτιάδης

Χανδριναϊκός - Κορώνη

Ηρακλής Κυπαρισσίας - Πεταλίδι

 

7η αγωνιστική

Μεθώνη - Καλό Νερό

Αναγέννηση - Παπαφλέσσας Χώρας

Ηρακλής Καλαμάτας - Θύελλα Χαρακοπιού

Μιλτιάδης - Ασπρόχωμα

Κορώνη - Α.Ο. Φυτειάς

Πεταλίδι - Δώριο

Ηρακλής Κυπαρισσίας - Χανδριναϊκός

 

8η αγωνιστική

Αναγέννηση - Μεθώνη

Καλό Νερό - Ηρακλής Καλαμάτας

Παπαφλέσσας Χώρας - Μιλτιάδης

Θύελλα Χαρακοπιού - Κορώνη

Ασπρόχωμα - Πεταλίδι

Α.Ο. Φυτειάς - Ηρακλής Κυπαρισσίας

Δώριο - Χανδριναϊκός

 

9η αγωνιστική

Μεθώνη - Ηρακλής Καλαμάτας

Μιλτιάδης - Αναγέννηση

Κορώνη - Καλό Νερό

Πεταλίδι - Παπαφλέσσας Χώρας

Ηρακλής Κυπαρισσίας - Θύελλα Χαρακοπιού

Χανδριναϊκός - Ασπρόχωμα

Α.Ο. Φυτειάς - Δώριο

 

10η αγωνιστική

Μιλτιάδης - Μεθώνη

Ηρακλής Καλαμάτας - Κορώνη

Αναγέννηση - Πεταλίδι

Καλό Νερό - Ηρακλής Κυπαρισσίας

Παπαφλέσσας Χώρας - Χανδριναϊκός

Θύελλα Χαρακοπιού - Δώριο

Ασπρόχωμα - Α.Ο. Φυτειάς

 

11η αγωνιστική

Μεθώνη - Κορώνη

Πεταλίδι - Μιλτιάδης

Ηρακλής Κυπαρισσίας - Ηρακλής Καλαμάτας

Χανδριναϊκός - Αναγέννηση

Δώριο - Καλό Νερό

Α.Ο. Φυτειάς - Παπαφλέσσας Χώρας

Θύελλα Χαρακοπιού - Ασπρόχωμα

 

12η αγωνιστική

Πεταλίδι - Μεθώνη

Κορώνη - Ηρακλής Κυπαρισσίας

Μιλτιάδης - Χανδριναϊκός

Ηρακλής Καλαμάτας - Δώριο

Αναγέννηση - Α.Ο. Φυτειάς

Καλό Νερό - Ασπρόχωμα

Παπαφλέσσας Χώρας - Θύελλα Χαρακοπιού

 

13η αγωνιστική

Μεθώνη - Ηρακλής Κυπαρισσίας

Χανδριναϊκός - Πεταλίδι

Δώριο - Κορώνη

Α.Ο. Φυτειάς - Μιλτιάδης

Ασπρόχωμα - Ηρακλής Καλαμάτας

Θύελλα Χαρακοπιού - Αναγέννηση

Καλό Νερό - Παπαφλέσσας Χώρας

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ