Πέμπτη, 09 Αύγουστος 2018 10:43

Το πρόγραμμα της Α' τοπικής Μεσσηνίας

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Το πρόγραμμα της Α' τοπικής Μεσσηνίας

Η κλήρωση των τοπικών πρωταθλημάτων και του κυπέλλου της ΕΠΣΜ έγινε χθες.

Το πρόγραμμα του α' γύρου της Α' τοπικής Μεσσηνίας (όπου η σέντρα θα γίνει στις 29-30 Σεπτεμβρίου) έχει ως εξής (φωτό από τη χθεσινή κλήρωση):

 

1η αγωνιστική

Κυπαρισσία - Πανθουριακός

Απόλλωνας Καλαμάτας - Α.Ο. Φαραί

Ολυμπιακός Καλαμάτας - Εθνικός Μελιγαλά

Διαβολίτσι - Α.Ε. Αβίας

Α.Ε. Μάνης - Τέλλος Αγρας

Ανδρούσα - Ομόνοια

Τσικλητήρας Πύλου - Εράνη

Σπερχογεία - Ολυμπιακός Ανάληψης

 

2η αγωνιστική

Απόλλωνας Καλαμάτας - Κυπαρισσία

Πανθουριακός - Ολυμπιακός Καλαμάτας

Α.Ο. Φαραί - Διαβολίτσι

Εθνικός Μελιγαλά - Α.Ε. Μάνης

Α.Ε. Αβίας - Ανδρούσα

Τέλλος Αγρας - Τσικλητήρας Πύλου

Ομόνοια - Ολυμπιακός Ανάληψης

Εράνη - Σπερχογεία

 

3η αγωνιστική

Κυπαρισσία - Ολυμπιακός Καλαμάτας

Διαβολίτσι - Απόλλωνας Καλαμάτας

Α.Ε. Μάνης - Πανθουριακός

Ανδρούσα - Α.Ο. Φαραί

Τσικλητήρας Πύλου - Εθνικός Μελιγαλά

Ολυμπιακός Ανάληψης - Α.Ε. Αβίας

Σπερχογεία - Τέλλος Αγρας

Ομόνοια - Εράνη

 

4η αγωνιστική

Διαβολίτσι - Κυπαρισσία

Ολυμπιακός Καλαμάτας - Α.Ε. Μάνης

Απόλλωνας Καλαμάτας - Ανδρούσα

Πανθουριακός - Τσικλητήρας Πύλου

Α.Ο. Φαραί - Ολυμπιακός Ανάληψης

Εθνικός Μελιγαλά - Σπερχογεία

Α.Ε. Αβίας - Εράνη

Τέλλος Αγρας - Ομόνοια

 

5η αγωνιστική

Κυπαρισσία - Α.Ε. Μάνης

Ανδρούσα - Διαβολίτσι

Τσικλητήρας Πύλου - Ολυμπιακός Καλαμάτας

Ολυμπιακός Ανάληψης - Απόλλωνας Καλαμάτας

Σπερχογεία - Πανθουριακός

Εράνη - Α.Ο. Φαραί

Ομόνοια - Εθνικός Μελιγαλά

Α.Ε. Αβίας - Τέλλος Αγρας

 

6η αγωνιστική

Ανδρούσα - Κυπαρισσία

Α.Ε. Μάνης - Τσικλητήρας Πύλου

Διαβολίτσι - Ολυμπιακός Ανάληψης

Ολυμπιακός Καλαμάτας - Σπερχογεία

Απόλλωνας Καλαμάτας - Εράνη

Πανθουριακός - Ομόνοια

Α.Ο. Φαραί - Τέλλος Αγρας

Εθνικός Μελιγαλά - Α.Ε. Αβίας

 

7η αγωνιστική

Κυπαρισσία - Τσικλητήρας Πύλου

Ολυμπιακός Ανάληψης - Ανδρούσα

Σπερχογεία - Α.Ε. Μάνης

Εράνη - Διαβολίτσι

Ομόνοια - Ολυμπιακός Καλαμάτας

Τέλλος Αγρας - Απόλλωνας Καλαμάτας

Α.Ε. Αβίας - Πανθουριακός

Α.Ο. Φαραί - Εθνικός Μελιγαλά

 

8η αγωνιστική

Ολυμπιακός Ανάληψης - Κυπαρισσία

Τσικλητήρας Πύλου - Σπερχογεία

Ανδρούσα - Εράνη

Α.Ε. Μάνης - Ομόνοια

Διαβολίτσι - Τέλλος Αγρας

Ολυμπιακός Καλαμάτας - Α.Ε. Αβίας

Απόλλωνας Καλαμάτας - Εθνικός Μελιγαλά

Πανθουριακός - Α.Ο. Φαραί

 

9η αγωνιστική

Κυπαρισσία - Σπερχογεία

Εράνη - Ολυμπιακός Ανάληψης

Ομόνοια - Τσικλητήρας Πύλου

Τέλλος Αγρας - Ανδρούσα

Α.Ε. Αβίας - Α.Ε. Μάνης

Εθνικός Μελιγαλά - Διαβολίτσι

Α.Ο. Φαραί - Ολυμπιακός Καλαμάτας

Πανθουριακός - Απόλλωνας Καλαμάτας

 

10η αγωνιστική

Εράνη - Κυπαρισσία

Σπερχογεία - Ομόνοια

Ολυμπιακός Ανάληψης - Τέλλος Αγρας

Τσικλητήρας Πύλου - Α.Ε. Αβίας

Ανδρούσα - Εθνικός Μελιγαλά

Α.Ε. Μάνης - Α.Ο. Φαραί

Διαβολίτσι - Πανθουριακός

Ολυμπιακός Καλαμάτας - Απόλλωνας Καλαμάτας

 

11η αγωνιστική

Κυπαρισσία - Ομόνοια

Τέλλος Αγρας - Εράνη

Α.Ε. Αβίας - Σπερχογεία

Εθνικός Μελιγαλά - Ολυμπιακός Ανάληψης

Α.Ο. Φαραί - Τσικλητήρας Πύλου

Πανθουριακός - Ανδρούσα

Απόλλωνας Καλαμάτας - Α.Ε. Μάνης

Ολυμπιακός Καλαμάτας - Διαβολίτσι

 

12η αγωνιστική

Τέλλος Αγρας - Κυπαρισσία

Ομόνοια - Α.Ε. Αβίας

Εράνη - Εθνικός Μελιγαλά

Σπερχογεία - Α.Ο. Φαραί

Ολυμπιακός Ανάληψης - Πανθουριακός

Τσικλητήρας Πύλου - Απόλλωνας Καλαμάτας

Ανδρούσα - Ολυμπιακός Καλαμάτας

Α.Ε. Μάνης - Διαβολίτσι

 

13η αγωνιστική

Κυπαρισσία - Α.Ε. Αβίας

Εθνικός Μελιγαλά - Τέλλος Αγρας

Α.Ο. Φαραί - Ομόνοια

Πανθουριακός - Εράνη

Απόλλωνας Καλαμάτας - Σπερχογεία

Ολυμπιακός Καλαμάτας - Ολυμπιακός Ανάληψης

Διαβολίτσι - Τσικλητήρας Πύλου

Α.Ε. Μάνης - Ανδρούσα

 

14η αγωνιστική

Εθνικός Μελιγαλά - Κυπαρισσία

Α.Ε. Αβίας - Α.Ο. Φαραί

Τέλλος Αγρας - Πανθουριακός

Ομόνοια - Απόλλωνας Καλαμάτας

Εράνη - Ολυμπιακός Καλαμάτας

Σπερχογεία - Διαβολίτσι

Ολυμπιακός Ανάληψης - Α.Ε. Μάνης

Τσικλητήρας Πύλου - Ανδρούσα

 

15η αγωνιστική

Κυπαρισσία - Α.Ο. Φαραί

Πανθουριακός - Εθνικός Μελιγαλά

Απόλλωνας Καλαμάτας - Α.Ε. Αβίας

Ολυμπιακός Καλαμάτας - Τέλλος Αγρας

Διαβολίτσι - Ομόνοια

Α.Ε. Μάνης - Εράνη

Ανδρούσα - Σπερχογεία

Τσικλητήρας Πύλου - Ολυμπιακός Ανάληψης

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ