Τρίτη, 11 Αύγουστος 2015 18:14

Α1 ΤΟΠΙΚΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Αναλυτικά το πρόγραμμα στην Α1 τοπικής Μεσσηνίας, ένα πρωτάθλημα που θα διεξαχθεί για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά:



1η αγωνιστική

    Παπαφλέσσας Χώρας    -    Ομόνοια
    Ασπρόχωμα    -    Κεραυνός
    Ηρακλής Καλαμάτας    -    Εράνη
    Ακρίτας Κορώνης    -    Αναγέννηση Παραλίας
    Α.Ε. Αβίας    -    Μεθώνη
    Χανδριναϊκός    -    Αίαντας
    Νέος Άρις    -    Απόλλων Πεταλιδίου
   

2η αγωνιστική

    Ασπρόχωμα    -    Παπαφλέσσας Χώρας
    Ομόνοια    -    Ηρακλής Καλαμάτας
    Κεραυνός    -    Ακρίτας Κορώνης
    Εράνη    -    Α.Ε. Αβίας
    Αναγέννηση Παραλίας    -    Χανδριναϊκός
    Μεθώνη    -    Νέος Άρις
    Αίαντας    -    Απόλλων Πεταλιδίου
   

3η αγωνιστική

    Παπαφλέσσας Χώρας    -    Ηρακλής Καλαμάτας
    Ακρίτας Κορώνης    -    Ασπρόχωμα
    Α.Ε. Αβίας    -    Ομόνοια
    Χανδριναϊκός    -    Κεραυνός
    Νέος Άρις    -    Εράνη
    Απόλλων Πεταλιδίου    -    Αναγέννηση Παραλίας
    Αίαντας    -    Μεθώνη

4η αγωνιστική

    Ακρίτας Κορώνης    -    Παπαφλέσσας Χώρας
    Ηρακλής Καλαμάτας    -    Α.Ε. Αβίας
    Ασπρόχωμα    -    Χανδριναϊκός
    Ομόνοια    -    Νέος Άρις
    Κεραυνός    -    Απόλλων Πεταλιδίου
    Εράνη    -    Αίαντας
    Αναγέννηση Παραλίας    -    Μεθώνη

5η αγωνιστική

    Παπαφλέσσας Χώρας    -    Α.Ε. Αβίας
    Χανδριναϊκός    -    Ακρίτας Κορώνης
    Νέος Άρις    -    Ηρακλής Καλαμάτας
    Απόλλων Πεταλιδίου    -    Ασπρόχωμα
    Αίαντας    -    Ομόνοια
    Μεθώνη    -    Κεραυνός
    Αναγέννηση Παραλίας    -    Εράνη

6η αγωνιστική

    Χανδριναϊκός    -    Παπαφλέσσας Χώρας
    Α.Ε. Αβίας    -    Νέος Άρις
    Ακρίτας Κορώνης    -    Απόλλων Πεταλιδίου
    Ηρακλής Καλαμάτας    -    Αίαντας
    Ασπρόχωμα    -    Μεθώνη
    Ομόνοια    -    Αναγέννηση Παραλίας
    Κεραυνός    -    Εράνη


7η αγωνιστική

    Παπαφλέσσας Χώρας    -    Νέος Άρις
    Απόλλων Πεταλιδίου    -    Χανδριναϊκός
    Αίαντας    -    Α.Ε. Αβίας
    Μεθώνη    -    Ακρίτας Κορώνης
    Αναγέννηση Παραλίας    -    Ηρακλής Καλαμάτας
    Εράνη    -    Ασπρόχωμα
    Κεραυνός    -    Ομόνοια

8η αγωνιστική

    Απόλλων Πεταλιδίου    -    Παπαφλέσσας Χώρας
    Νέος Άρις    -    Αίαντας
    Χανδριναϊκός    -    Μεθώνη
    Α.Ε. Αβίας    -    Αναγέννηση Παραλίας
    Ακρίτας Κορώνης    -    Εράνη
    Ηρακλής Καλαμάτας    -    Κεραυνός
    Ασπρόχωμα    -    Ομόνοια


9η αγωνιστική

    Παπαφλέσσας Χώρας    -    Αίαντας
    Μεθώνη    -    Απόλλων Πεταλιδίου
    Αναγέννηση Παραλίας    -    Νέος Άρις
    Εράνη    -    Χανδριναϊκός
    Κεραυνός    -    Α.Ε. Αβίας
    Ομόνοια    -    Ακρίτας Κορώνης
    Ηρακλής Καλαμάτας    -    Ασπρόχωμα

10η αγωνιστική

    Μεθώνη    -    Παπαφλέσσας Χώρας
    Αίαντας    -    Αναγέννηση Παραλίας
    Απόλλων Πεταλιδίου    -    Εράνη
    Νέος Άρις    -    Κεραυνός
    Χανδριναϊκός    -    Ομόνοια
    Α.Ε. Αβίας    -    Ασπρόχωμα
    Ακρίτας Κορώνης    -    Ηρακλής Καλαμάτας


11η αγωνιστική

    Παπαφλέσσας Χώρας    -    Αναγέννηση Παραλίας
    Εράνη    -    Μεθώνη
    Κεραυνός    -    Αίαντας
    Ομόνοια    -    Απόλλων Πεταλιδίου
    Ασπρόχωμα    -    Νέος Άρις
    Ηρακλής Καλαμάτας    -    Χανδριναϊκός
    Α.Ε. Αβίας    -    Ακρίτας Κορώνης

12η αγωνιστική

    Εράνη    -    Παπαφλέσσας Χώρας
    Αναγέννηση Παραλίας    -    Κεραυνός
    Μεθώνη    -    Ομόνοια
    Αίαντας    -    Ασπρόχωμα
    Απόλλων Πεταλιδίου    -    Ηρακλής Καλαμάτας
    Νέος Άρις    -    Ακρίτας Κορώνης
    Χανδριναϊκός    -    Α.Ε. Αβίας

13η αγωνιστική

    Παπαφλέσσας Χώρας    -    Κεραυνός
    Ομόνοια    -    Εράνη
    Ασπρόχωμα    -    Αναγέννηση Παραλίας
    Ηρακλής Καλαμάτας    -    Μεθώνη
    Ακρίτας Κορώνης    -    Αίαντας
    Α.Ε. Αβίας    -    Απόλλων Πεταλιδίου
    Νέος Άρις    -    Χανδριναϊκός

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ