Τρίτη, 11 Αύγουστος 2015 15:41

Β' ΤΟΠΙΚΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ: Το πρόγραμμα σε βόρειο και νότιο όμιλο

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Αναλυτικά το πρόγραμμα σε βόρειο και νότιο όμιλο στη Β' τοπική Μεσσηνίας:

 

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική


    Ατρόμητος Πλατύ    -    Α.Ε. Γαργαλιάνων
    Ηρακλής Κυπαρισσίας    -    Άμφεια
    Θύελλα Μερόπης    -    Αιθαία
    Πατίστα    -    Αστέρας Μικρομάνης
    Α.Ο. Φυτειάς    -    Καλό Νερό
    Κοπανάκι    -    Πανιώνιος


2η αγωνιστική

    Ηρακλής Κυπαρισσίας    -    Ατρόμητος Πλατύ
    Α.Ε. Γαργαλιάνων    -    Θύελλα Μερόπης
    Άμφεια    -    Πατίστα
    Αιθαία    -    Α.Ο. Φυτειάς
    Αστέρας Μικρομάνης    -    Κοπανάκι
    Πανιώνιος    -    Καλό Νερό


3η αγωνιστική

    Ατρόμητος Πλατύ    -    Θύελλα Μερόπης
    Πατίστα    -    Ηρακλής Κυπαρισσίας
    Α.Ο. Φυτειάς    -    Α.Ε. Γαργαλιάνων
    Κοπανάκι    -    Άμφεια
    Πανιώνιος    -    Αιθαία
    Καλό Νερό    -    Αστέρας Μικρομάνης


4η αγωνιστική

    Πατίστα    -    Ατρόμητος Πλατύ
    Θύελλα Μερόπης    -    Α.Ο. Φυτειάς
    Ηρακλής Κυπαρισσίας    -    Κοπανάκι
    Α.Ε. Γαργαλιάνων    -    Πανιώνιος
    Άμφεια    -    Καλό Νερό
    Αστέρας Μικρομάνης    -    Αιθαία

5η αγωνιστική

    Ατρόμητος Πλατύ    -    Α.Ο. Φυτειάς
    Κοπανάκι    -    Πατίστα
    Πανιώνιος    -    Θύελλα Μερόπης
    Καλό Νερό    -    Ηρακλής Κυπαρισσίας
    Αστέρας Μικρομάνης    -    Α.Ε. Γαργαλιάνων
    Αιθαία    -    Άμφεια


6η αγωνιστική

    Κοπανάκι    -    Ατρόμητος Πλατύ
    Α.Ο. Φυτειάς    -    Πανιώνιος
    Πατίστα    -    Καλό Νερό
    Θύελλα Μερόπης    -    Αστέρας Μικρομάνης
    Ηρακλής Κυπαρισσίας    -    Αιθαία
    Α.Ε. Γαργαλιάνων    -    Άμφεια

7η αγωνιστική

    Ατρόμητος Πλατύ    -    Πανιώνιος
    Καλό Νερό    -    Κοπανάκι
    Αστέρας Μικρομάνης    -    Α.Ο. Φυτειάς
    Αιθαία    -    Πατίστα
    Άμφεια    -    Θύελλα Μερόπης
    Α.Ε. Γαργαλιάνων    -    Ηρακλής Κυπαρισσίας

8η αγωνιστική

    Καλό Νερό    -    Ατρόμητος Πλατύ
    Πανιώνιος    -    Αστέρας Μικρομάνης
    Κοπανάκι    -    Αιθαία
    Α.Ο. Φυτειάς    -    Άμφεια
    Πατίστα    -    Α.Ε. Γαργαλιάνων
    Θύελλα Μερόπης    -    Ηρακλής Κυπαρισσίας


9η αγωνιστική

    Ατρόμητος Πλατύ    -    Αστέρας Μικρομάνης
    Αιθαία    -    Καλό Νερό
    Άμφεια    -    Πανιώνιος
    Α.Ε. Γαργαλιάνων    -    Κοπανάκι
    Ηρακλής Κυπαρισσίας    -    Α.Ο. Φυτειάς
    Θύελλα Μερόπης    -    Πατίστα


10η αγωνιστική

    Αιθαία    -    Ατρόμητος Πλατύ
    Αστέρας Μικρομάνης    -    Άμφεια
    Καλό Νερό    -    Α.Ε. Γαργαλιάνων
    Πανιώνιος    -    Ηρακλής Κυπαρισσίας
    Κοπανάκι    -    Θύελλα Μερόπης
    Α.Ο. Φυτειάς    -    Πατίστα


11η αγωνιστική

    Άμφεια    -    Ατρόμητος Πλατύ
    Α.Ε. Γαργαλιάνων    -    Αιθαία
    Ηρακλής Κυπαρισσίας    -    Αστέρας Μικρομάνης
    Θύελλα Μερόπης    -    Καλό Νερό
    Πατίστα    -    Πανιώνιος
    Α.Ο. Φυτειάς    -    Κοπανάκι


ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική


    Βλαχόπουλο    -    Στενωσιά
    Ακαδημία Πάμισος    -    Δόξα Καλαμάτας
    Ατρόμητος Καλαμάτας    -    Παναθηναϊκός Καλαμάτας
    ΑΕΚ Καλαμάτας    -    Θύελλα Χαρακοπιού
    Μάνη    -    Ολυμπιακός Ανάληψης
    Πράσινα Πουλιά    -    Καλλιθέα


2η αγωνιστική

    Ακαδημία Πάμισος    -    Βλαχόπουλο
    Στενωσιά    -    Ατρόμητος Καλαμάτας
    Δόξα Καλαμάτας    -    ΑΕΚ Καλαμάτας
    Παναθηναϊκός Καλαμάτας    -    Μάνη
    Θύελλα Χαρακοπιού    -    Πράσινα Πουλιά
    Καλλιθέα    -    Ολυμπιακός Ανάληψης


3η αγωνιστική

    Βλαχόπουλο    -    Ατρόμητος Καλαμάτας
    ΑΕΚ Καλαμάτας    -    Ακαδημία Πάμισος
    Μάνη    -    Στενωσιά
    Πράσινα Πουλιά    -    Δόξα Καλαμάτας
    Καλλιθέα    -    Παναθηναϊκός Καλαμάτας
    Ολυμπιακός Ανάληψης    -    Θύελλα Χαρακοπιού


4η αγωνιστική

    ΑΕΚ Καλαμάτας    -    Βλαχόπουλο
    Ατρόμητος Καλαμάτας    -    Μάνη
    Ακαδημία Πάμισος    -    Πράσινα Πουλιά
    Στενωσιά    -    Καλλιθέα
    Δόξα Καλαμάτας    -    Ολυμπιακός Ανάληψης
    Θύελλα Χαρακοπιού    -    Παναθηναϊκός Καλαμάτας

5η αγωνιστική

    Βλαχόπουλο    -    Μάνη
    Πράσινα Πουλιά    -    ΑΕΚ Καλαμάτας
    Καλλιθέα    -    Ατρόμητος Καλαμάτας
    Ολυμπιακός Ανάληψης    -    Ακαδημία Πάμισος
    Θύελλα Χαρακοπιού    -    Στενωσιά
    Παναθηναϊκός Καλαμάτας    -    Δόξα Καλαμάτας


6η αγωνιστική

    Πράσινα Πουλιά    -    Βλαχόπουλο
    Μάνη    -    Καλλιθέα
    ΑΕΚ Καλαμάτας    -    Ολυμπιακός Ανάληψης
    Ατρόμητος Καλαμάτας    -    Θύελλα Χαρακοπιού
    Ακαδημία Πάμισος    -    Παναθηναϊκός Καλαμάτας
    Στενωσιά    -    Δόξα Καλαμάτας

7η αγωνιστική

    Βλαχόπουλο    -    Καλλιθέα
    Ολυμπιακός Ανάληψης    -    Πράσινα Πουλιά
    Θύελλα Χαρακοπιού    -    Μάνη
    Παναθηναϊκός Καλαμάτας    -    ΑΕΚ Καλαμάτας
    Δόξα Καλαμάτας    -    Ατρόμητος Καλαμάτας
    Στενωσιά    -    Ακαδημία Πάμισος

8η αγωνιστική

    Ολυμπιακός Ανάληψης    -    Βλαχόπουλο
    Καλλιθέα    -    Θύελλα Χαρακοπιού
    Πράσινα Πουλιά    -    Παναθηναϊκός Καλαμάτας
    Μάνη    -    Δόξα Καλαμάτας
    ΑΕΚ Καλαμάτας    -    Στενωσιά
    Ατρόμητος Καλαμάτας    -    Ακαδημία Πάμισος


9η αγωνιστική

    Βλαχόπουλο    -    Θύελλα Χαρακοπιού
    Παναθηναϊκός Καλαμάτας    -    Ολυμπιακός Ανάληψης
    Δόξα Καλαμάτας    -    Καλλιθέα
    Στενωσιά    -    Πράσινα Πουλιά
    Ακαδημία Πάμισος    -    Μάνη
    Ατρόμητος Καλαμάτας    -    ΑΕΚ Καλαμάτας


10η αγωνιστική

    Παναθηναϊκός Καλαμάτας    -    Βλαχόπουλο
    Θύελλα Χαρακοπιού    -    Δόξα Καλαμάτας
    Ολυμπιακός Ανάληψης    -    Στενωσιά
    Καλλιθέα    -    Ακαδημία Πάμισος
    Πράσινα Πουλιά    -    Ατρόμητος Καλαμάτας
    Μάνη    -    ΑΕΚ Καλαμάτας


11η αγωνιστική

    Δόξα Καλαμάτας    -    Βλαχόπουλο
    Στενωσιά    -    Παναθηναϊκός Καλαμάτας
    Ακαδημία Πάμισος    -    Θύελλα Χαρακοπιού
    Ατρόμητος Καλαμάτας    -    Ολυμπιακός Ανάληψης
    ΑΕΚ Καλαμάτας    -    Καλλιθέα
    Μάνη    -    Πράσινα Πουλιά

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ