Ο Κυπελλούχος Μεσσηνίας έκανε επίδειξη δύναμης απέναντι στον Ακρίτα, πετυχαίνοντας πολλά γκολ σε ένα ακόμη φιλικό, αφού την προηγούμενη εβδομάδα είχε νικήσει με 7-2 τον Τέλλο Άγρα.
Τα γκολ πέτυχαν οι Τσάτσος (3), Διακουμής (2), Δ. Μικελάτος, Τσώνης, Ανταλής, Νάτσης, Αν. Μικελάτος.
Ο Τσικλητήρας θα ξεκινήσει την Κυριακή την υπεράσπιση του τίτλου του στο Κύπελλο Μεσσηνίας μιας και παίζει στην έδρα του (5 μ.μ.) με την Α.Ε. Αβίας, για τη β' φάση.
Πέμπτη, 27 Αυγούστου 2015 15:13
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ: Eντυπωσιακό φιλικό 10-0 επί της Κορώνης!
Γράφτηκε από τον NOTOSPORTΜε το εντυπωσιακό 10-0 νίκησε ο Τσικλητήρας τον Ακρίτα Κορώνης, στο φιλικό ματς των δύο ομάδων που έγινε χθες στο γήπεδο της Πύλου!
Κατηγορία
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ