Δευτέρα, 12 Αύγουστος 2013 22:44

Το πρόγραμμα των δύο ομίλων της Β' τοπικής στην Μεσσηνία

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ για την ερχόμενη σεζόν. Το πρόγραμμα των δύο ομίλων της Β' τοπικής έχει ως εξής:


Source: http://www.eleftheriaonline.gr/notosport/football/item/1299-g-topiki-messinia

Β' ΤΟΠΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Αβία - Ασπρόχωμα
Βαλύρα - Νέος Αρις
Ηρακλής Καλ. - Αστέρας Μικρομάνης
Πανθουριακός - ΑΠΣ Αρις
Κεραυνός Καλ. - Αμφεια
Μάνεσι - Δόξα Καλ.
Ηρακλής Κυπ. - Νίκη Πλάτης

2η αγωνιστική
Βαλύρα - Αβία
Ασπρόχωμα - Ηρακλής Καλ.
Νέος Αρις - Πανθουριακός
Αστέρας Μικρομάνης - Κεραυνός Καλ.
ΑΠΣ Αρις - Μάνεσι
Αμφεια - Ηρακλής Κυπ.
Δόξα Καλ. - Νίκη Πλάτης

3η αγωνιστική
Αβία - Ηρακλής Καλ.
Πανθουριακός - Βαλύρα
Κεραυνός Καλ. - Ασπρόχωμα
Μάνεσι - Νέος Αρις
Ηρακλής Κυπ. - Αστέρας Μικρομάνης
Νίκη Πλάτης - ΑΠΣ Αρις
Δόξα Καλ. - Αμφεια

4η αγωνιστική
Πανθουριακός - Αβία
Ηρακλής Καλ. - Κεραυνός Καλ.
Βαλύρα - Μάνεσι
Ασπρόχωμα - Ηρακλής Κυπ.
Νέος Αρις - Νίκη Πλάτης
Αστέρας Μικρομάνης - Δόξα Καλ.
ΑΠΣ Αρις - Αμφεια

5η αγωνιστική
Αβία - Κεραυνός Καλ.
Μάνεσι - Πανθουριακός
Ηρακλής Κυπ. - Ηρακλής Καλ.
Νίκη Πλάτης - Βαλύρα
Δόξα Καλ. - Ασπρόχωμα
Αμφεια - Νέος Αρις
ΑΠΣ Αρις - Αστέρας Μικρομάνης

6η αγωνιστική
Μάνεσι - Αβία
Κεραυνός Καλ. - Ηρακλής Κυπ.
Πανθουριακός - Νίκη Πλάτης
Ηρακλής Καλ. - Δόξα Καλ.
Βαλύρα - Αμφεια
Ασπρόχωμα - ΑΠΣ Αρις
Νέος Αρις - Αστέρας Μικρομάνης

7η αγωνιστική
Αβία - Ηρακλής Κυπ.
Νίκη Πλάτης - Μάνεσι
Δόξα Καλ. - Κεραυνός Καλ.
Αμφεια - Πανθουριακός
ΑΠΣ Αρις - Ηρακλής Καλ.
Αστέρας Μικρομάνης - Βαλύρα
Νέος Αρις - Ασπρόχωμα

8η αγωνιστική
Νίκη Πλάτης - Αβία
Ηρακλής Κυπ. - Δόξα Καλ.
Μάνεσι - Αμφεια
Κεραυνός Καλ. - ΑΠΣ Αρις
Πανθουριακός - Αστέρας Μικρομάνης
Ηρακλής Καλ. - Νέος Αρις
Βαλύρα - Ασπρόχωμα

9η αγωνιστική
Αβία - Δόξα Καλ.
Αμφεια - Νίκη Πλάτης
ΑΠΣ Αρις - Ηρακλής Κυπ.
Αστέρας Μικρομάνης - Μάνεσι
Νέος Αρις - Κεραυνός Καλ.
Ασπρόχωμα - Πανθουριακός
Ηρακλής Καλ. - Βαλύρα

10η αγωνιστική
Αμφεια - Αβία
Δόξα Καλ. - ΑΠΣ Αρις
Νίκη Πλάτης - Αστέρας Μικρομάνης
Ηρακλής Κυπ. - Νέος Αρις
Μάνεσι - Ασπρόχωμα
Κεραυνός Καλ. - Βαλύρα
Πανθουριακός - Ηρακλής Καλ.

11η αγωνιστική
Αβία - ΑΠΣ Αρις
Αστέρας Μικρομάνης - Αμφεια
Νέος Αρις - Δόξα Καλ.
Ασπρόχωμα - Νίκη Πλάτης
Βαλύρα - Ηρακλής Κυπ.
Ηρακλής Καλ. - Μάνεσι
Κεραυνός Καλ. - Πανθουριακός

12η αγωνιστική
Αστέρας Μικρομάνης - Αβία
ΑΠΣ Αρις - Νέος Αρις
Αμφεια - Ασπρόχωμα
Δόξα Καλ. - Βαλύρα
Νίκη Πλάτης - Ηρακλής Καλ.
Ηρακλής Κυπ. - Πανθουριακός
Μάνεσι - Κεραυνός Καλ.

13η αγωνιστική
Αβία - Νέος Αρις
Ασπρόχωμα - Αστέρας Μικρομάνης
Βαλύρα - ΑΠΣ Αρις
Ηρακλής Καλ. - Αμφεια
Πανθουριακός - Δόξα Καλ.
Κεραυνός Καλ. - Νίκη Πλάτης
Ηρακλής Κυπ. - Μάνεσι



Β' ΤΟΠΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ


1η αγωνιστική
Λογγά - Κορώνη
Ολυμπιακός Αν. - Πατίστα
Αίας Καλ. - Βλαχόπουλο
Χανδριναϊκός - Πανιώνιος Καλ.
Παναθηναϊκός Καλ. - Πεταλίδι
Χώρα - Βέργα
Μιλτιάδης - Καλλιθέα

2η αγωνιστική
Ολυμπιακός Αν. - Λογγά
Κορώνη - Αίας Καλ.
Πατίστα - Χανδριναϊκός
Βλαχόπουλο - Παναθηναϊκός Καλ.
Πανιώνιος Καλ. - Χώρα
Πεταλίδι - Μιλτιάδης
Βέργα - Καλλιθέα

3η αγωνιστική
Λογγά - Αίας Καλ.
Χανδριναϊκός - Ολυμπιακός Αν.
Παναθηναϊκός Καλ. - Κορώνη
Χώρα - Πατίστα
Μιλτιάδης - Βλαχόπουλο
Καλλιθέα - Πανιώνιος Καλ.
Βέργα - Πεταλίδι

4η αγωνιστική
Χανδριναϊκός - Λογγά
Αίας Καλ. - Παναθηναϊκός Καλ.
Ολυμπιακός Αν. - Χώρα
Κορώνη - Μιλτιάδης
Πατίστα - Καλλιθέα
Βλαχόπουλο - Βέργα
Πανιώνιος Καλ. - Πεταλίδι

5η αγωνιστική
Λογγά - Παναθηναϊκός Καλ.
Χώρα - Χανδριναϊκός
Μιλτιάδης - Αίας Καλ.
Καλλιθέα - Ολυμπιακός Αν.
Βέργα - Κορώνη
Πεταλίδι - Πατίστα
Πανιώνιος Καλ. - Βλαχόπουλο

6η αγωνιστική
Χώρα - Λογγά
Παναθηναϊκός Καλ. - Μιλτιάδης
Χανδριναϊκός - Καλλιθέα
Αίας Καλ. - Βέργα
Ολυμπιακός Αν. - Πεταλίδι
Κορώνη - Πανιώνιος Καλ.
Πατίστα - Βλαχόπουλο

7η αγωνιστική
Λογγά - Μιλτιάδης
Καλλιθέα - Χώρα
Βέργα - Παναθηναϊκός Καλ.
Πεταλίδι - Χανδριναϊκός
Πανιώνιος Καλ. - Αίας Καλ.
Βλαχόπουλο - Ολυμπιακός Αν.
Πατίστα - Κορώνη

8η αγωνιστική
Καλλιθέα - Λογγά
Μιλτιάδης - Βέργα
Χώρα - Πεταλίδι
Παναθηναϊκός Καλ. - Πανιώνιος Καλ.
Χανδριναϊκός - Βλαχόπουλο
Αίας Καλ. - Πατίστα
Ολυμπιακός Αν. - Κορώνη

9η αγωνιστική
Λογγά - Βέργα
Πεταλίδι - Καλλιθέα
Πανιώνιος Καλ. - Μιλτιάδης
Βλαχόπουλο - Χώρα
Πατίστα - Παναθηναϊκός Καλ.
Κορώνη - Χανδριναϊκός
Αίας Καλ. - Ολυμπιακός Αν.

10η αγωνιστική
Πεταλίδι - Λογγά
Βέργα - Πανιώνιος Καλ.
Καλλιθέα - Βλαχόπουλο
Μιλτιάδης - Πατίστα
Χώρα - Κορώνη
Παναθηναϊκός Καλ. - Ολυμπιακός Αν.
Χανδριναϊκός - Αίας Καλ.

11η αγωνιστική
Λογγά - Πανιώνιος Καλ.
Βλαχόπουλο - Πεταλίδι
Πατίστα - Βέργα
Κορώνη - Καλλιθέα
Ολυμπιακός Αν. - Μιλτιάδης
Αίας Καλ. - Χώρα
Παναθηναϊκός Καλ. - Χανδριναϊκός

12η αγωνιστική
Βλαχόπουλο - Λογγά
Πανιώνιος Καλ. - Πατίστα
Πεταλίδι - Κορώνη
Βέργα - Ολυμπιακός Αν.
Καλλιθέα - Αίας Καλ.
Μιλτιάδης - Χανδριναϊκός
Χώρα - Παναθηναϊκός Καλ.

13η αγωνιστική
Λογγά - Πατίστα
Κορώνη - Βλαχόπουλο
Ολυμπιακός Αν. - Πανιώνιος Καλ.
Αίας Καλ. - Πεταλίδι
Χανδριναϊκός - Βέργα
Παναθηναϊκός Καλ. - Καλλιθέα
Μιλτιάδης - Χώρα

  1. ΠΡΟΣΦΑΤΑ
  2. ΔΗΜΟΦΙΛΗ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ