Κυριακή, 16 Οκτώβριος 2016 14:44

Στα πέναλτι αποκλείστηκε ο Τσικλητήρας Πύλου από την Παναχαϊκή - τα τελικά στην Α' τοπική

Στα πέναλτι αποκλείστηκε ο Τσικλητήρας Πύλου από την  Παναχαϊκή - τα τελικά στην Α' τοπική

Στα πέναλτι αποκλείστηκε ο Τσικλητήρας στην Πύλο από την Παναχαική. Το 90λεπτο και η παράταση έληξαν 1-1 και στα πέναλτι η Παναχαική επικράτησε 3-1.

Στα πέναλτι πάει το ματς στην Πύλο καθώς Τσικλητήρας και Παναχαική έμειναν στο 1-1 και μετά το τέλος της παράτασης.

ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΗΝ Α' ΤΟΠΙΚΗ Στην Α' τοπική Ανδρούσα - Αναγέννηση 1-3 τελικό. Αγρας - Πάμισος 1-2, Κυπαρισσία - Φαραί 2-1 τελικά,  Εράνη - Ολυμπιακός 1-3 τελικο.

Τελείωσε 1-1 το ημίχρονο της παρατασης στην Πύλο, Ο Μαστραντωνάκης ειχε δοκάρι για την Παναχαική στο 98'. Στο τοπικό Εράνη - Ολυμπιακός 1-2 στο 77' με Μαρούδα

Παράταση παιζουν στην Πύλο Τσικληρήρας και Παναχαική στο 1-1. Στην α' τοπική Ανδρούσα - Αναγέννηση έχει γίνει 1-3 (Μαραγκούλιας, Κορομηλάς), Αγρας - Πάμισος 1-2 (Λαθύρης) και Κυπαρισσία - Φαραί 2-1 (Κωνσταντόπουλος)

Παράταση στην Πύλο. 1-1 τελείωσε το 90λεπτο. Στην Α' τοπική Ανδούσα - Αναγέννηση έγινε 0-2 με Κορομηλά και ισοφάρισε ο Αγρας με Κούτρη, Αγρας - Παμισος 1-1.

84' γκοοοολ η Πύλος άμεση απάντηση και 1-1! Ο Κωστής είχε σουτ στο δοκάρι και στην επαναφορά ο Γραμματικόπουλος ισοφάρισε σε 1-1. Πύλος - Παναχαική 1-1 στο 84'.

80' Γκολ η Παναχαική 0-1 στην Πύλο. Ο Στεργίδης πέτυχε το 0-1 αξιοποιωντας την πρώτη ουσιαστικά πολύ καλή ευκαιρία της Πατρινής ομάδας στο ματς. Πύλος - Παναχαική 0-1 στο 80'.

70' Στην Πύλο πάντα στο 0-0 ο Τσικλητήρας με την Παναχαική στο 70'. Στην Α' τοπική, Κυπαρισσία - Φαραί 1-1 (ισοφάρισε με Κωνσταντόπουλο η Κυπαρισσία), Εράνη - Ολυμπιακός 1-1 (ισοφάρισε με Δημόπουλο η Εράνη) και Ανδρούσα - Αναγέννηση 0-1 με Τριανταφυλλάκη. γκολ και ο Πάμισος στο 43' με Τουρλίδα, Αγρας - Πάμισος 0-1 ημίχρονο.

48' Πάντα στο 0-0 το Πύλος - Παναχαική. Στην α' τοπική, Εράνη - Ολυμπιακός 0-1 με Τζίφα στο 30' ενώ για την Α1 τοπική Ομόνοια - Χανδριναίκός 1-0 και Σπερχογεία - Χώρα 2-0.

46' Δεύτερο ημίχρονο στην Πύλο, στην α' τοπική, Κυπαρισσία - Φαραί 0-1 στο 20' με γκολ του Σεριάτου, στο 0-0 τα άλλα ματς της Α' τοπικής.

45' Ημίχρονο 0-0, φτωχό πρώτο ημίχρονο, με τον Τσικλητήρα πάντως να έχει τις δύο φάσεις του αγώνα, λίγα πράγματα επιθετικά και η Παναχαίκή.

28' Πάντα στο 0-0 στην Πύλο, μια κεφαλιά του Μικελάτου έφυγε άουτ στο 25' ενώ δεν υπάρχει κάτι άλλο αξιόλογο στο ματς.

15' Παραμενει το 0-0 στην Πύλο, αναγνωριστικό το ματς στα πρώτα λεπτα, ωστόσο η Πύλος είχε μια καλή στιγμή με τον Μικελάτο στο 5'. Αρκετός κόσμος στο γήπεδο της  Πύλου.

1' Ξεκίνησε το παιχνίδι στην Πύλο.

Το ματς είναι νοκ άουτ δηλαδή σε περίπτωση ισοπαλίας θα ακολουθήσει παράταση και αν χρειαστεί πέναλτι.