Πέμπτη, 20 Δεκέμβριος 2018 16:40

ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 3-3: Χορταστική ισοπαλία στο Σουληνάρι

Ισόπαλος με 3-3 έληξε ο αγώνας που διεξήχθη την Κυριακή 16 Δεκεμβρίου, στο γήπεδο του Σουληναρίου ανάμεσα στον Χανδριναϊκό και την Αναγέννηση Παραλίας.

Οι γηπεδούχοι πήραν κεφάλι στο σκορ, μόλις στο 6ό λεπτό με τον Μπουντά και απάντησε στο 16’ ο Δρακουλάκος ισοφαρίζοντας σε 1-1. Στο 21’ ο Ορ. Σαχινάι έβαλε ξανά μπροστά στο σκορ τους γηπεδούχους κάνοντας το 2-1. Οι φιλοξενούμενοι μέσα σε δύο λεπτά στο β’ μέρος έκαναν την ανατροπή και προηγήθηκαν 2-3. Αρχικά στο 75’ ο Παντελόπουλος και στο 77’ ο Δρακουλάκος έκαναν το 2-3. Στο 90’ ο Καραμπάτσος διαμόρφωσε το τελικό 3-3.

Διαιτητές ήταν οι Γεωργαντάς, Τζεμαλάι, Π. Νικολόπουλος.

ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ: Λύσσαρης, Καρλής, Κοντός, Γερμάνης, Μαρκολέφας, Δαρσακλής, Ορ. Σαχινάι, Σταματελόπουλος, Γιάνναρης, Μπουντάς, Μεμουσάι (74’ Καραμπάτσος).

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ: Κακαλέτρης, Λάσκαρης, Παντελόπουλος, Δούβας, Δρακουλάκος, Κουνής, Σταθόπουλος, Παπαδέας, Νικολακόπουλος (90’ Μπουζαλάς), Σκαφιδάς (46’ Ντάσης), Αποστολόπουλος (84’ Γεωργακόπουλος).